אודות

נעים להכיר יערה אביב

את ההחלטה להתמקצע בתחום העור, הקוסמטיקה והיופי בכלל קיבלה יערה אביב לאחר שהיא עצמה סבלה בצעירותה מאקנה. עבורה, כנערה מתבגרת, הפצעונים הללו פגעו משמעותית בתחושת הביטחון העצמי והדימוי העצמי. כשהבינה שהטיפולים הקונבנציונאליים לא נותנים מענה מספק ובוודאי לא מהיר, לבעיית האקנה, החלה לטפל בעצמה בשיטות שלמדה.
לאור ההצלחה וההבנה שיש הרבה מעבר לטיפולים הנהוגים, התגבשה אצלה ההחלטה על עיסוקה העתידי – היא תטפל באנשים שסובלים מנגעים בעורם.

יערה למדה במכללה הרפואית לקוסמטיקה וסיימה עם תעודת קוסמטיקאית מוסמכת מטעם משרד העבודה. מאז, היא ביצעה ומבצעת השלמות ידע והשכלה רבות בתחום באמצעות השתלמויות רבות בהן השתתפה ואף סיימה בהצלחה תואר פרא-רפואי.
ב-2010 פתחה יערה את העסק שלה וכיום היא מנהלת קליניקה משגשגת בעירה, ראשון לציון. ההצלחה היא למעשה ביטוי של ההישגים שהיא רושמת אצל המטופלים שלה.
אצל יערה אתם לא נכנסים למרפאה, או לעוד קליניקת קוסמטיקה – אתם נכנסים לאווירת ספא ולתחושת רוגע שגורמת לכם להתמכר מידית לריחות ולאווירה במקום.

לתיאום טיפול השאירו פרטים

תחומי עיסוק

הגעה לטיפול אצל יערה היא הרבה מעבר לטיפול קוסמטי רגיל – כל לקוח מקבל יחס אישי ודאגה אמיתית להצלחת הטיפול, וכך לשיפור המראה והתחושה הכללית.
יערה עובדת עם מזותרפיה, פילינג יהלום, מכשיר להסרת שיער IPL שעובד על עקרון ידית קור, ללא כאב.
בשורה התחתונה, יערה תעשה כל מה שניתן לעשות כדי לשקם את העור ולעכב את פגעי הזמן, השמש וזיהום האוויר שפוגעים בעור, וגורמים להזדקנותו המואצת.

תחומי העיסוק של יערה הם רבים ומגוונים, כגון:

טיפולי פיגמנטציה
חידושי עור
צלקות
מיזותרפיה
אקנה
פוסט אקנה
הסרת שיער
אנטי אייג'ינג